Львів - Динамо 0:2: огляд матчу і результат гри 02.04.2023

Київська команда змогла дотиснути аутсайдера чемпіонату після перерви, відзначившись двічі.
2023 г., 2 квітня, 14:56
Динамо обіграло Львів / УПЛ

У неділю, 2 квітня, київське Динамо в рамках 19 туру української Прем'єр-ліги зустрічалося на виїзді зі Львовом.

Підопічні Мірчі Луческу в сотому поєдинку під керівництвом румунського фахівця зуміли порадувати свого наставника, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Джерело: УПЛ

Після безгольового першого тайму Динамо вдалося відкрити рахунок на початку другої половини зустрічі після ефектного розіграшу штрафного. Володимир Шепелєв відкотив м'яч під удар Владиславу Ванату, який вколотив його в сітку воріт Олександра Рибки.

Практично під кінець матчу перевагу киян закріпив форвард Ерік Рамірес, який повернувся з оренди в братиславському Словані. Венесуельський нападаючий записав на свій рахунок другий гол у цьому поєдинку зокрема і другий результативний удар у своїй динамівській кар'єрі загалом.

Джерело: ФК Динамо Киев

Після цієї перемоги Динамо, набравши 36 очок у 19 матчах, залишилося на четвертій позиції у турнірній таблиці УПЛ. Львів іде на останньому місці з 13 балами в активі.