Металіст-1925 - Дніпро-1 0:3: огляд матчу та результат гри 02.04.2023

Українець допоміг клубу здобути чергові три очки.
2023 г., 2 квітня, 15:59
Металліст-1925 - Дніпро-1 / УПЛ

У неділю, 2 квітня, в рамках 19-го туру УПЛ "Металіст-1925" приймав Дніпро-1. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:0.

Героєм цієї зустрічі став форвард команди із Дніпра Артем Довбик. Українець оформив у другому таймі хет-трик.

Зазначимо, що нападник з'явився на полі вже на 27-й хвилині після заміни Пеглоу, який отримав пошкодження.

Після цієї перемоги в активі Дніпра-1 стало 42 очки, і команда Олександра Кучера утримує друге місце у турнірній таблиці. Металіст 1925 року з 21-м балом в активі залишився на дев'ятій позиції.