Кучер - про поразку в матчі проти Зорі: Не думаю, що треба посипати голову попелом

Наставник СК Дніпра-1 висловився про центральну гру туру.
2023 г., 15 квітня, 19:29
Олександр Кучер / scdnipro1.com.ua

У рамках двадцять першого туру чемпіонату України Дніпро-1 поступився Зорі з рахунком 2:1.

Коуч дніпрян Олександр Кучер висловився про поразку від луганчан.

За словами українського фахівця, після цього матчу не варто думати, що все пропало.

"Початок був за Зорею, вони були більш агресивними, нам десь уваги не вистачало. Після цього хлопці дуже добре заграли, були хороші моменти в першому таймі і ми повинні були забивати.

У другому таймі, ті помилки, які ми зробили... Не можна так робити. Якщо ми хочемо за щось боротися, то не маємо права так помилятися біля свого штрафного майданчика.

Чи зіграло свою роль поле? Звичайно, коли поле їде, то воно не дає грати в той футбол, який хочеться. Але ми були в рівних умовах, і списувати на це я не бачу жодного сенсу.

Ми програли сьогодні, але я не думаю, що треба голову попелом посипати", - сказав наставник "спортклубівців".

Після цієї поразки Дніпро-1 відстає від Шахтаря на 4 пункти.