Андрієвський шедевральним ударом зі штрафного вразив ворота Шахтаря

До вашої уваги відео ефектного голу півзахисника Динамо в матчі УПЛ.
2023 г., 22 квітня, 21:22
Андрієвський зрівняв рахунок у матчі із Шахтарем / ФК Динамо Киев

У суботу, 22 квітня, київське Динамо зустрічалося на своєму полі з донецьким Шахтарем у центральному матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Команди не визначили сильнішого у протистоянні, обмінявшись голами та завершивши поєдинок унічию 1:1.

Рахунок у матчі на 12-й хвилині вдалося відкрити гостям завдяки точному удару Тараса Степаненка, а відігралися динамівці зусиллями Олександра Андрієвського, який ближче до кінця зустрічі ефектно виконав штрафний.

На 82-й хвилині поєдинку півзахисник Динамо пробив у правий верхній кут, і м'яч від поперечини залетів у ворота без шансів для голкіпера Анатолія Трубіна, який навіть не спробував зреагувати.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео всіх голів і найкращих моментів матчу Динамо - Шахтар (1:1).