Колос - Шахтар 1:3 огляд матчу і результат гри 28.04.2023

"Гірникам" довелося відіграватися, але в підсумку вдалося взяти три очки.
2023 г., 28 квітня, 16:54
Шахтар обіграв Колос / ФК Шахтер Донецк

У п'ятницю, 28 квітня, Колос приймав у Ковалівці Шахтар у рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічним Ігора Йовічевіча довелося відіграватися під час матчу, але в другому таймі вони зуміли зробити результат, здобувши вольову перемогу з рахунком 3:1.

На 13-й хвилині поєдинку донецька команда опинилася в ролі наздоганяючої, коли за Колос відзначився Павло Оріховський, але після перерви "гірникам" вдалося перевернути перебіг протистояння.

Джерело: ФК Шахтер Донецк

На початку другого тайму Шахтарю знадобилося п'ять хвилин, щоб зрівняти рахунок і вийти вперед. Спочатку Артем Бондаренко реалізував пенальті, а потім асистував Лассіні Траоре. Ближче до кінця зустрічі остаточний результат встановив Кевін Келсі, який хвилину тому вийшов на заміну.

Наразі Шахтар із 56 очками лідирує в турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи Дніпро-1 на вісім балів, але зігравши на два матчі більше. Колос із 30 пунктами знаходиться на шостій позиції.