Кривбас - Олександрія 2:1: огляд матчу та результат гри 29.04.2023

Переможець зустрічі визначився у другому таймі.
2023 г., 29 квітня, 17:29
Кривбас - Олександрія  / Getty Images
Кривбас - Олександрія / Getty Images

У суботу, 29 квітня, в рамках 23 туру УПЛ Кривбас приймав Олександрію. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Перший тайм пройшов без забитих голів, проте після перерви Кривбас відкрив рахунок завдяки влучному удару Тимура Стецкова. За кілька хвилин господарі забили ще один м'яч зусиллями Артура Микитишина, а наприкінці зустрічі Денис Мірошниченко зумів лише розмочити рахунок.

Таким чином, ця поразка стала першою для Олександрії під керівництвом головного тренера Руслана Ротаня.

Після 23 турів Кривбас набрав 31 очко і посідає шосте місце, а Олександрія перебуває на п'ятому рядку, маючи у своєму активі 34 бали.