Жоао Пеглоу залишився безкарним за грубу поведінку.
2023 г., 11 травня, 13:53
Жоао Пеглоу  / scdnipro1.com.ua
Жоао Пеглоу / scdnipro1.com.ua

У рамках перенесеного матчу 1 туру чемпіонату України СК Дніпро-1 зустрічається з Олександрією.

У середині першого тайму поєдинку стався скандальний епізод. Між представниками тренерських штабів команди почалася перепалка, в яку також вступив форвард "спортклубівців" Жоау Пеглоу.

Бразильський легіонер вчинив брудно, штовхнувши наставника Олександрії Руслана Ротаня. Епізод за участю нападника дніпровського клубу пройшов повз увагу бригади арбітрів. Пеглоу не отримав навіть жовтої картки.

Варто зазначити, що самого Ротаня, а також представника тренерського штабу Дніпра-1 Вадима Комардіна, арбітр вилучив із поля.

На момент написання новини в матчі перерва. Рахунок - 1:1. Голами відзначилися Артем Довбик і Кирило Ковалець.