Інгулець - Шахтар: огляд і результат чемпіонату України 13.05.2023

"Гірники" збільшили відрив від СК Дніпро-1.
2023 г., 13 травня, 18:58
Шахтар / shakhtar.com

У рамках 26 туру чемпіонату України Шахтар зустрівся з Інгульцем.

У першому таймі глядачі побачили тотальну домінацію колективу Ігора Йовічевіча, яка, однак, не призвела до забитого м'яча.

Інгульцю також не вдалося відзначитися, тож, на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Перевага Шахтаря далася взнаки практично відразу після відновлення гри. Рахунок у матчі відкрив Юхим Конопля, а в кінцівці матчу господарі самі позбавили себе можливості хоча б на нічию. Спершу голкіпер команди Олексій Паламарчук отримав червону, а потім Віталій Павлов відправив м'яч у свої ворота, подвоївши перевагу "гірників".

Таким чином, Шахтар зумів відірватися на 5 очок від Дніпра-1, хоча, у "спортклубівців" на матч менше, а "Інгулець" продовжує посідати 12 сходинку, однак, у всіх їхніх конкурентів у боротьбі за виживання гра в запасі.