На матчі молодіжних команд Львова та Руху вболівальник напав на арбітра

Причиною тому став призначений на останній хвилині пенальті.
2023 г., 20 травня, 14:45
Рух U-19 – ФК Львів U-19 / Рух Львов

У суботу, 20 травня, відбувся поєдинок між молодіжними командами Руху та Львова.

На 90+6 хвилині матчу стався неприємний для Львова інцидент. Один із гравців спробував винести м'яч зі штрафного, але випадково влучив собі в руку. Епізод не пройшов повз арбітра, і він призначив пенальті.

Поки футболісти сперечалися між собою та з арбітром, на поле вийшов уболівальник і вдарив суддю в живіт. Агресивного фаната одразу супроводили з поля гравці обох команд.

Однак 11-метровий довелося відкласти ще на кілька хвилин, бо спалахнула сварка між представниками тренерських штабів і судді довелося втрутитися.

У підсумку Андрій Столярчук усе-таки забив переможний гол, перегравши голкіпера Львова. Матч завершився перемогою Руху з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що вчора Дніпро-1 зумів переграти Колос також у доданий час.