Шахтарю вручили золоті медалі та чемпіонський трофей УПЛ

Відбулася церемонія нагородження переможців чемпіонату України нинішнього сезону.
2023 г., 30 травня, 21:58
Шахтарю вручили чемпіонські нагороди / ФК Шахтер Донецк

Донецький Шахтар, обігравши 3:0 Дніпро-1 у 29-му турі української Прем'єр-ліги, достроково забезпечив собі перемогу в чемпіонаті та здобув 14-те чемпіонство в історії клубу.

У вівторок, 30 травня, у Будинку футболу відбулася урочиста церемонія нагородження тріумфаторів національної першості золотими медалями та чемпіонським трофеєм.

Як повідомляє офіційний сайт УПЛ, нагороди та кубок чемпіонів України футболістам, тренерам, представникам адміністративного штабу та керівництва "гірників" вручили президент УАФ Андрій Павелко, перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов та директор УПЛ Євген Дикий.

Нагадаємо, що в заключному турі чемпіонату України в неділю, 4 червня, Шахтар зіграє на виїзді з Ворсклою. На ISPORT доступний розклад і результати матчів УПЛ сезону-2022/23.