Верес знищив Металург і зберіг місце в УПЛ

Клуб із Першої ліги не зумів нав'язати боротьбу супернику.
2023 г., 14 червня, 14:54
Верес / ФК Верес

У середу, 14 червня, у рамках матчу-відповіді перехідного матчу Верес на своєму полі приймав запорізький Металург. Перший поєдинок закінчився мінімальною перемогою команди з Першої ліги.

Старт другої зустрічі видався дуже насиченим, адже вже до середини тайму рівненський клуб забив три голи. Ситуація запорізької команди ще погіршилася після вилучення Сокола.

У другому таймі Верес забив ще тричі. Цікаво, що у компенсований час Металург забив гол престижу.

Таким чином, рівненський клуб зберіг прописку в УПЛ, обігравши Металург за сумою двох зустрічей - 6:2.

Верес - Металург 6:1 (перша гра 0:1)
Голи: Кропивний (АГ), 16, Балан, 22, 66, Гагун, 23, Гайдучик, 82, 89 - Могильний, 92

Зазначимо, що в другій грі за місце в УПЛ зіграють ЛНЗ та Інгулець. Старт зустрічі о 15:00. Перший матч закінчився внічию - 1:1.