Динамо - Янг Бойз 3:3 відео голів та найкращих моментів товариського матчу 12.07.2023

Київський колектив провів результативний поєдинок зі старими знайомими зі Швейцарії.
2023 г., 12 липня, 23:36
Динамо Київ / ФК Динамо Киев

У середу, 12 липня, в Австрії в рамках навчально-тренувального збору київське Динамо провело товариський матч зі швейцарським Янг Бойз.

У першому таймі "біло-сині" двічі виходили вперед зусиллями Владислава Дубінчака та Беніто, але обидва рази суперник зумів відновити паритет.

Після перерви вже швейцарці вирвалися у лідери, і лише у доданий час кияни вирвали нічию завдяки автоголу Лустенбергера.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Янг Бойз - Динамо:

Янг Бойз - Динамо 3:3
Голи: Мешак, 19, Нсаме, 36 (пен.), Лакоми, 64 - Дубінчак, 9, Беніто, 22, Лустенбергер, 90+1 (аг).

Динамо: Бущан, Дубінчак (Караваєв, 83), Дячук, Попов, Тимчик (Малиш, 83), Сидорчук (Андрієвський, 59), Шапаренко (Шепелєв, 59), Буяльський (Царенко, 69), Беніто (Лєднєв, 69), Кабаєв (Волошин, 59), Ярмоленко (Діалло, 69).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Динамо Київ Янг Бойз