Форвард Зорі: Не знаю, чому ми програли. Запитайте експертів

Назарій Русин поділився думками про матч проти Руху.
2023 г., 29 липня, 19:33
Назарій Русин / ФК Заря

Нападник луганської Зорі Назарій Русин висловився щодо програшного поєдинку проти львівського "Руху".

За словами Русина, команда провела два різні матчі і втомилася наприкінці матчу.

"Я не знаю, питайте експертів, чому ми програли.

Ми зіграли два різні тайми. Перший тайм ми контролювали, могли забити. Могли забити і на початку другого. Після 2:0 була б зовсім інша гра.

Я не знаю. Мені здається, що після 70-ї хвилини ми трошки підсіли. Навіть не трошки, а добре. Було важкувато. А Рух додав. Молодці, вітаю їх із перемогою.

Не знаю, чи готові ми фізично до матчу.  Дивіться, всі збори ми тренувалися 15 людьми. 15 футболістів грало на зборах, нам не вистачало людей. Команда змінилася, змінився тренер. Нічого страшного, ми звикаємо.

Упевнений, ми додамо. Минулого сезону ми теж програли 1:3, але нічого, потім додали. Думаю, все буде добре.

Важко, коли команда щороку перебудовується. Треба звикати один до одного. Так, Бражка і Булеци десь не вистачало сьогодні, але в нас є молоді хлопці, нові футболісти. Думаю, ми зіграємося і все буде добре, - сказав український форвард.

Нагадаємо, колектив Ненада Лалатовича пропустив гол, який став фатальним для них у кінцівці матчу після вилучення новачка команди Джордана.