Дніпро-1 - Полісся 1:0: огляд матчу та результат гри 06.08.2023

Команда у першій грі без Довбика здобула перемогу.
2023 г., 6 серпня, 16:58
Дніпро-1 - Полісся / УПЛ

У неділю, 6 серпня, у рамках другого туру УПЛ Дніпро-1 зустрічався із Поліссям. Матч завершився перемогою номінальних господарів із рахунком 2:1.

Ймовірно, ключовим епізодом гри стало вилучення опорника Полісся Богдана Кушніренка. Українець залишив поле на 20-й хвилині.

На 63-й хвилині реалізувати чисельну перевагу зумів хавбек Олександр Пихальонок. Дніпро-1 повів у рахунку, після чого став грати у своє задоволення.

Під завісу зустрічі Полісся реалізовано 11-метровий, що означало крах для команди Олександра Кучера, проте на 90+1 хвилині Руслан Бабенко вирвав перемогу.