Рух - Ворскла 4:1: огляд матчу та результат гри 06.08.2023

Клуб зі Львова знищив полтавців.
2023 г., 6 серпня, 20:55
Рух - Ворскла / УПЛ

У неділю, 6 серпня, у рамках другого туру УПЛ Рух приймав Ворсклу. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:1.

Вже на десятій хвилині гості приголомшили суперника швидким голом, що знатно розлютило львівський колектив.

До кінця першого тайму Рух зумів зрівняти рахунок, а вже в другій половині гри розпочав найпотужніший камбек, який перетворився на розгром полтавців.

Львів'яни забили тричі до 81-ї хвилини, тим самим оформивши для себе другу перемогу у сезоні.

Статистика матчу Рух – Ворскла другого туру УПЛ

Рух - Ворскла 4:1
Голи: Клімчук (36, пенальті, 58), Квасниця (70), Павлюк (81, автогол) – Скляр (10)

Удари: 13 - 9
Удари у ворота: 5 - 6
Фоли: 12 - 12
Атаки: 33 - 34

Рух: Ледвій, Сич (Лях, 77), Слюбік, Дідик, Роман, Едсон (Слюсар, 77), Притула (Таллес, 71), Сапуга, Теслюк (Квасниця, 58), Рунич (Соломон, 58), Клімчук

Ворскла: Ісенко, Сантана (Ізотов, 87), Скляр, Павлюк, Крупський (Хрипчук, 69), Бацула (Тузенко, 87), Нестеренко, Челядін (Кулаковський, 69), Кані, Юрченко (Тіагуїньо, 74), Степанюк

Стежити за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ворскла Рух