Чорноморець - Оболонь 2:0: огляд матчу і результат гри 12.08.2023

"Моряки" втримали перевагу у два м'ячі, залишившись у меншості.
2023 г., 12 серпня, 17:05
Чорноморець обіграв Оболонь / ФК Черноморец

У суботу, 12 серпня, Чорноморець приймав в Одесі Оболонь у рамках третього туру української Прем'єр-ліги, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Підопічні Романа Григорчука зуміли відкрити рахунок у протистоянні після чверті години гри. Голкіпер "пивоварів" Федорівський впорався з ударом Штогріна, але на добиванні успішно зіграв Васильєв.

Практично одразу після перерви Оболонь залишилася у меншості, коли за другу жовту картку з поля було вилучено Карася. Скористатися чисельною перевагою "моряки" змогли на 62-й хвилині. Воротар гостей знову врятував після удару Кузика, але відбив на Ієде, який вразив порожні ворота.

Згодом протягом семи хвилин вже Чорноморець залишився у чисельній меншості - на 72-й та 79-й хвилинах по вилученню заробили Кузик і Салюк. Проте вдев’ятьох проти десяти "морякам" вдалося зберегти перевагу в два м'ячі до кінця матчу.

У трьох зіграних поєдинках нового чемпіонату України Чорноморець набрав шість очок. На рахунку Оболоні один бал.