Кривбас - ЛНЗ 2:0: огляд матчу і результат гри 13.08.2023

Господарі поля відправили у ворота новачка УПЛ по голу під кінець кожного з таймів.
2023 г., 13 серпня, 19:43
Кривбас обіграв ЛНЗ / ФК Кривбас

У неділю, 13 серпня, Кривбас приймав на своєму полі ЛНЗ у рамках третього туру української Прем'єр-ліги.

У поєдинку, старт якого відкладався через повітряну тривогу, підопічні Юрія Вернидуба здолали новачка найвищого дивізіону з рахунком 2:0.

Рахунок у матчі господарі поля відкрили на 38-й хвилині. Стецьков скинув зліва на Бескоровайного, який практично з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у ворота.

Подвоїти свою перевагу криворіжці змогли ближче до кінця зустрічі. На 83-й хвилині Задерака на дальній ударом головою замкнув подачу Хомченовського.

Кривбас у трьох зіграних поєдинках чемпіонату набрав шість очок. ЛНЗ зараз має у своєму активі три бали.