Курйозний м'яч поставив крапку у поєдинку.
2023 г., 3 вересня, 19:08
Колос - Кривбас / upl.ua

У неділю, 3 вересня, Колос приймав удома Кривбас.

Команди одразу показали, що на нас чекає цікавий поєдинок, почавши обмінюватися моментами. Вже на 14-й хвилині оборона Колоса провалилася і Задерака відкрив рахунок у поєдинку.

Кривбас продовжував створювати небезпеку біля воріт ковалівців, але й ті не відставали, проте до кінця першого тайму рахунок так і не змінився.

У другому таймі боротьби було значно більше, ніж безпосередньо небезпечних моментів. Лише на 65-й хвилині Кривбас зумів створити небезпечний момент, а одразу після нього Понєдєльниік подвоїв перевагу з кутового.

Колос трохи пожвавився, натиснув, але розкрити захист кривбасівців не вдавалося. А наприкінці Задерака оформив курйозний гол завдяки помилці Фесюна. Остаточний рахунок поєдніка 0:3.