Чорноморець - Полісся 1:0: огляд матчу і результат гри 16.09.2023

"Моряки" здолали новачка УПЛ завдяки ефектному голу зі штрафного у першому таймі.
2023 г., 16 вересня, 17:02
Чорноморець обіграв Полісся / ФК Черноморец

У суботу, 16 вересня, Чорноморець приймав на своєму полі Полісся у рамках сьомого туру української Прем'єр-ліги.

Команда Романа Григорчука перервала серію з двох поразок, мінімально здолавши новачка найвищого дивізіону з рахунком 1:0.

Єдиний і зрештою переможний гол на 13-й хвилині поєдинку на свій рахунок записав Олександр Васильєв, ефектним ударом зі штрафного відправивши м'яч у дальню дев'ятку.

Чорноморець, набравши 12 очок, вийшов на друге місце в турнірній таблиці УПЛ. Полісся, маючи також 12 балів, посідає третю позицію.