Оболонь - Динамо 1:0: огляд матчу і результат гри 27.09.2023

"Біло-сині" припинили боротьбу за трофей на стадії 1/8 фіналу.
2023 г., 27 вересня, 19:02
Оболонь обіграла Динамо / ФК Динамо Киев

У середу, 27 вересня, в 1/8 фіналу Кубка України відбулося київське дербі, у рамках якого Оболонь зустрічалася з Динамо.

Після вильоту з єврокубків цього сезону команда Мірчі Луческу осоромилася ще й на внутрішній арені, припинивши боротьбу за один із трофеїв вже після першого матчу в турнірі.

"Пивовари" здобули путівку в чвертьфінал змагань, здолавши свого іменитого столичного сусіда з мінімальною перевагою 1:0.

Після безгольового першого тайму Оболонь зуміла забити м'яч на 57-й хвилині, який у підсумку став вирішальним у протистоянні. Косовський у підкаті відібрав м'яч на правому фланзі, Краснопір віддав у центр на Суханова, а той дальнім ударом вразив ворота "біло-синіх" з рикошетом від правої стійки.