Минай - Оболонь 0:1: огляд матчу та результат гри 01.10.2023

Київська команда з мінімальною перевагою здолала абсолютного аутсайдера чемпіонату.
2023 г., 1 жовтня, 15:02
Оболонь обіграла Минай / ФК Минай

У неділю, 1 жовтня, Минай приймав на своєму полі Оболонь у рамках дев'ятого туру української Прем'єр-ліги.

У конкурентному протистоянні "пивовари" впоралися з аутсайдером чемпіонату, здобувши мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Перший тайм обійшовся без забитих м'ячів, а на 78-й хвилині Ростислав Тарануха визначив долю поєдинку. Після навісу з флангу голкіпер Миная дотягнувся до м'яча, але скинув на гравця Оболоні, який головою переправив його у ворота.

Оболонь після цієї перемоги набрала дев'ять очок та піднялася на десяте місце. Минай із трьома балами залишився на дні турнірної таблиці УПЛ.