Кривбас - Рух 1:3: огляд матчу та результат гри 01.10.2023

Львівський колектив завадив планам суперника.
2023 г., 1 жовтня, 17:41
Кривбас - Рух / УПЛ

У неділю, 1 жовтня, у рамках дев'ятого туру УПЛ Кривбас зустрічався з Рухом. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:1.

Спочатку господарі відзначилися забитим м'ячем, після чого вони все пішло не плану. Команда зі Львова змогла протягом п'яти хвилин другого тайму тричі влучити у ворота суперника.

Дублем за Рух відзначився Василь Рунич та гол на свій рахунок записав Юрій Климчук. У час, що залишився, гості без особливих проблем стримували натиск суперника.

Таким чином, Кривбас залишається на другому місці з 17-ма очками, а Рух піднявся на п'яту сходинку, набравши 15 балів.