Полісся - Динамо 3:2: огляд матчу і результат гри 06.10.2023

Кияни двічі вели в рахунку, але житомиряни в меншості змогли переломити перебіг поєдинку.
2023 г., 6 жовтня, 17:02
Полісся обіграло Динамо / ФК Полісся

У п'ятницю, 6 жовтня, Полісся приймало на своєму полі Динамо у рамках десятого туру української Прем'єр-ліги.

Під час поєдинку житомирська команда двічі опинялася в ролі наздоганяючих, але навіть, залишившись у меншості, зуміла переломити перебіг протистояння та вирвати переможний результат - 3:2.

Динамо вдалося відкрити рахунок уже на початку матчу. Волошин відгукнувся на закидання у штрафний майданчик від Андрієвського і п'ятою переправив на Буяльського, який вразив уже порожні ворота. Проте Полісся досить швидко відігралося завдяки чудовому дальньому удару з-за меж карного майданчика у виконанні Крушинського.

На початку другого тайму гості знову повели. За фол Морозка на Ванаті у своєму штрафному був призначений пенальті, який успішно реалізував Буяльський, оформивши дубль. А згодом господарі залишилися в меншості, коли той же Морозко на 57-й хвилині зніс Дубінчака, за що отримав другу жовту.

Проте чисельна перевага не допомогла Динамо, яке дозволило супернику відігратися та вийти вперед. Спочатку на 64-й хвилині практично одразу після виходу на заміну Будківський вирівняв становище, а через шість хвилин Козак забив переможний м'яч.

До кінця поєдинку Динамо так і не вдалося виправити ситуацію, а у компенсований час Караваєв ще й вирівняв склади, отримавши пряму червону.

Полісся набрало 19 очок і піднялося на перше місце в турнірній таблиці УПЛ. Динамо з 15 балами розташовується на п'ятій позиції.