Дніпро-1 - Верес 2:0: огляд матчу і результат гри 07.10.2023

"Спортклубівці" без проблем розібралися з суперником, який ще й сам у цьому допоміг.
2023 г., 7 жовтня, 15:12
Дніпро-1 здобув перемогу над Вересом / СК Днепр-1

У суботу, 7 жовтня, Дніпро-1 приймав на своєму полі Верес у рамках десятого туру української Прем'єр-ліги.

Один із аутсайдерів чемпіонат нічого не зміг протиставити господарям і навіть за весь матч не завдав жодного удару у площину воріт, зазнавши логічної поразки з рахунком 0:2.

Команда Юрія Максимова вийшла вперед на десятій хвилині поєдинку, коли своїм першим голом у складі дніпрян відзначився Олександр Філіппов. Нападник зліва у штрафному прибрав захисника та відправив м'яч під дальню стійку.

Подвоїв перевагу Дніпро-1 на 31-й хвилині завдяки феєричному автоголу від Семена Вовченка. Захисник Вереса, намагаючись перервати простріл з флангу, підсік м'яч і той по неймовірній дузі залетів у ворота його команди.

Джерело: СК Днепр-1

У другому таймі дніпровська команда впевнено довела матч до переможного завершення без особливого спротиву з боку суперника.

Дніпро-1, набравши 15 очок, піднявся на сьому сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Верес із шістьма балами йде на передостанньому місці.