Оболонь - Металіст 1925 1:0: огляд матчу і результат гри 08.10.2023

"Пивовари" лише раз вразили ворота харків'ян, попри катастрофічну для суперника ситуацію наприкінці матчу.
2023 г., 8 жовтня, 15:03
Оболонь обіграла Металіст 1925 / ФК Оболонь

У неділю, 8 жовтня, Оболонь приймала на своєму полі Металіст 1925 у рамках десятого туру української Прем'єр-ліги.

Київська команда здобула першу домашню перемогу в чемпіонаті, обігравши суперника з рахунком 1:0, а харків'янам довелося догравати поєдинок удев'ятьох і з польовим у воротах.

Єдиний м'яч у зустрічі "пивовари" забили на 33-й хвилині, коли після передачі Валерія Дубка відзначився Ігор Краснопір. Суддя скористався відеоповтором на предмет офсайду у нападника, але в підсумку гол був зарахований.

У другій половині зустрічі Металіст 1925 залишився в меншості - за другу жовту був вилучений Ігор Курило.

А за десять хвилин до кінця поєдинку харківська команда вирішила повторити ситуацію Мілана у вчорашньому матчі Серії А з Дженоа. Голкіпер Олег Мозіль заробив пряму червону за те, що зніс коліном за межами штрафного майданчика Ростислава Тарануху. На той час усі заміни харків'яни вже використали, і місце у воротах довелося зайняти захиснику Вадиму Черваку. Утім, скористатися таким станом справ у суперника кияни не змогли, і матч так і завершився з мінімальною перевагою господарів.

Завдяки цій перемозі Оболонь обійшла Металіст 1925 у турнірній таблиці УПЛ. Київська команда з 12 очками піднялася на десяте місце, а харків'яни посідають 11-й рядок, маючи у своєму активі 11 балів та зігравши на один матч менше.