Зоря здобула мінімальну перемогу над Маріуполем у рамках Кубка України

Луганський клуб обіграв суперника завдяки голу Волошина.
2023 г., 12 жовтня, 15:15
Маріуполь - Зоря / Instagram

У четвер, 12 жовтня, у рамках 1/8 фіналу Кубка України Маріуполь зустрічався із Зорею. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив хавбек Вікентій Волошин. Українець відзначився у компенсований час першого тайму.

Таким чином, луганський колектив став останньою командою, яка відбулася у чвертьфіналі турніру.

Нагадаємо, жеребкування пар 1/4 фіналу Кубка України відбудеться у п'ятницю, 13 жовтня.

Маріуполь - Зоря 0:1

Гол: Волошин, 45+3

Маріуполь: Кравцов, Булгаков, Терехов, Шушко, Харжевський, Мельниченко, Гошкодеря, Мочевинський, Пентелейчук, Тепляков, Зубків, Краснопьоров

Зоря: Сапутін, Данченко, Снурніцин, Джордан, Вантух, Жан Клод, Нагнійний, Мічин, Волошин, Горбач, Герреро