Кривбас - Дніпро-1 3:0: огляд матчу і результат гри 28.10.2023

Криворіжці перервали п'ятиматчеву переможну серію дніпрян у чемпіонаті.
2023 г., 28 жовтня, 16:16
Кривбас здобув перемогу над Дніпром-1 / ФК Кривбас

У суботу, 28 жовтня, Кривбас приймав на своєму полі Дніпро-1 у рамках 12-го туру української Прем'єр-ліги.

Лідер чемпіонату України не залишив шансів супернику, здобувши розгромну перемогу з рахунком 3:0 та закріпившись на вершині турнірної таблиці.

Ще в першому таймі команда Юрія Вернидуба забезпечила собі комфортну перевагу у два м'ячі. На 11-й хвилині Олег Кожушко замкнув передачу від Дениса Кузика на порожні ворота, а ближче до перерви сам Кузик відзначився ефектним голом, змістившись із флангу і точно пробивши у дальню дев'ятку.

На початку другої половини зустрічі криворіжці довели результат до розгромного - знову спрацював тандем Кожушко - Кузик. Перший оформив дубль із голів, а другий - із асистів.

Дніпряни мали шанс скоротити відставання, проте Богдан Лєднєв на 87-й хвилині не реалізував пенальті, пробивши вище.

Кривбас набрав 26 очок і закріпився на першому рядку турнірної таблиці УПЛ, випереджаючи на чотири бали Полісся, у якого ще є матч у запасі. Дніпро-1 перервав свою п'ятиматчеву переможну серію у чемпіонаті та з 21 пунктом посідає четверте місце.