Зоря - Полісся 0:1: огляд матчу і результат гри 28.10.2023

Житомиряни підтвердили свої амбіції, а луганці залишаються у нижній частині турнірної таблиці.
2023 г., 28 жовтня, 18:06
Полісся здобуло перемогу над Зорею / ФК Полісся

У суботу, 28 жовтня, Зоря зустрічалася з Поліссям у матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Юрія Калітвінцева здобули третю поспіль перемогу в чемпіонаті, обігравши луганців із рахунком 1:0, і відновили відставання в один бал від нинішнього лідера чемпіонату в особі Кривбаса.

Єдиний та переможний для житомирян гол у матчі на свій рахунок ще у першому таймі записав Бені Макуана. На 16-й хвилині гравець "зелено-жовтих" на швидкості увірвався у штрафний майданчик суперника та переграв голкіпера, відправивши м'яч у дальній нижній кут.

Наразі Полісся з 25 очками посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від Кривбаса на один бал. Зоря з дев'ятьма пунктами розташувалася на 13-й позиції.