Вікторія - Шахтар: результат матчу

Сенсації не сталося.
2023 г., 30 жовтня, 16:52
Шахтар / shakhtar.com

У понеділок, 30 жовтня, відбувся перший чвертьфінал Кубка України між Вікторією і Шахтарем.

З перших хвилин господарі стали доводити, що не бояться свого титулованого суперника, але швидко про це пошкодували. На 17-й хвилині Назарина гарматним ударом з-за меж штрафного відкрив рахунок. А за три хвилини вже Зубков забив гол-близнюк, подвоївши перевагу "гірників".

До кінця першого тайму Шахтар створив лише ще один момент, але Шеліхов парирував. У другому таймі "гірники" продовжували нав'язувати свою гру, але не особливо намагаючись забити ще. Шеліхов кілька разів вступав у гру, кілька разів Вікторія доводила гру до моменту, але рахунок на табло залишався незмінним.

Лише в доданий аритром час "гірники" вирішили поставити крапку в матчі голом Ярослава Ракицького. 3:0 і Шахтар стає першим півфіналістом Кубка України.