Оболонь - Ворскла 0:3: огляд матчу і результат гри 02.11.2023

Полтавці зуміли тричі засмутити суперника, зберігши свої ворота у недоторканності.
2023 г., 2 листопада, 18:55
Ворскла перемогла Оболонь / ФК Оболонь

У четвер, 2 листопада, Оболонь приймала на своєму полі Ворсклу у рамках 1/4 фіналу Кубка України.

Останнім півфіналістом турніру стала полтавська команда, здобувши переконливу перемогу над "пивоварами" з рахунком 3:0.

Іще до перерви Ворскла забезпечила собі перевагу в два м'ячі. У середині тайму Олександр Скляр чудовим розрізним пасом вивів на ворота Руслана Степанюка, який успішно використав свій шанс. На 44-й хвилині після подачі з флангу вже сам Степанюк скинув під удар Ібрагіму Кане, який точно пробив низом з лінії карного майданчика.

У середині другої половини зустрічі гостям вдалося довести рахунок до розгромного. На 69-й хвилині Андрій Бацула, отримавши зліва м'яч від того ж Степанюка, відправив його з-за меж штрафного майданчика в дальній нижній кут воріт.

Таким чином, Ворксла вийшла в півфінал Кубка України, приєднавшись до Шахтаря, Чорноморця та Полісся.

Атаки: 92 - 91

Оболонь: Федорівський - Нагієв (Мединський, 46), Вовкун, Приймак, Лук’янчук, Прокопенко - Слободян, Косовський, Дубко (Карась, 46) - Суханов (Краснопір, 58), Тарануха (Груша, 64)

Ворскла: Ісенко - Пердута, Павлюк, Корнієнко (Феліпе, 76), Крупський - Скляр (Юрченко, 75), Челядін - Кане (Островський, 88), Нестеренко, Бацула - Степанюк (Черниш, 89)

Попередження: Дубко, Суханов, Слободян - Крупський, Скляр.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати матчів Кубка України сезону-2023/24.