Український Зідан: Футболіст Діназа "повторив" знаменитий хайлайт француза

Хоча хотілося б, щоб В'ячеслав Шевченко надихався іншими діями француза.
2023 г., 5 листопада, 12:05
В'ячеслав Шевченко, 7 номер Діназа

У рамках 15 туру Першої ліги України Гірник-Спорт приймав на своєму полі Діназ Вишгород.

Футболіст гостей В'ячеслав Шевченко отримав червону картку на 63 хвилині за епізод, який не потрапив у трансляцію матчу.

38-річному форварду не сподобалося рішення арбітра і він відзначився некрасивим вчинком. Йдучи з поля. Шевченко вдарив у груди головного арбітра матчу

Зазначимо, що на момент вилучення Діназ програвав із рахунком 1:0, а в підсумку поступився з рахунком 2:0.  В'ячеслав з'явився на полі на 46 хвилині, вийшовши на заміну замість Андрія Новікова.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Перша ліга України