Верес - Зоря 2:2: огляд матчу та результат гри 05.11.2023

Луганський колектив прикро позбавився двох очок.
2023 г., 5 листопада, 18:57
ФК Зоря / УПЛ

У неділю, 5 листопада, у рамках 13-го туру УПЛ Верес зустрічався із Зорею. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

У першій половині гри командам удалося обмінятися голами. На забитий м'яч Дениса Нагнойного влучним ударом відповів Семен Вовченко.

Гості другий тайм активніше діяли в атаці, ніж їхні суперники, через що Олександр Яцик відзначився голом і вивів Зарю вперед.

Здавалося б, що ось вона перемога, проте Верес за хвилину до кінця основного часу зрівняв рахунок, тим самим врятувавшись від поразки.