Дніпро-1 - Олександрія 1:0: огляд матчу та результат гри 06.11.2023

Команди не могли спокійно дограти матч майже дві години через повітряні тривоги.
2023 г., 6 листопада, 21:55
Дніпро-1 - Олександрія  / УПЛ
Дніпро-1 - Олександрія / УПЛ

У понеділок, 6 листопада, в рамках 13 туру УПЛ Дніпро-1 зустрічався з Олександрією. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Гол форварда Олександра Філіпова на 34-й хвилині став єдиним у цій грі. Українець приніс своїй команді третю поспіль перемогу на домашньому стадіоні.

Зазначимо, походу матчу було кілька зупинок по 20-30 хвилин через повітряні тривоги через зліт російського винищувача.

Таким чином після 13 турів Дніпро-1 ділить першу стручку з Кривбасом, а Олександрія все ще перебуває в зоні вильоту.