Чорноморець - Рух 2:3 відео голів та найкращих моментів матчу УПЛ 12.11.2023

Львівський клуб скористався чисельною перевагою, яку він отримав під час другого тайму.
2023 г., 13 листопада, 00:57
Чорноморець - Рух / УПЛ

В Одесі в рамках чотирнадцятого туру Української Прем'єр-ліги відбувся матч між Чорноморцем та Рухом.

У першому таймі гості відзначилися двічі, але на обох половинах поля, що до перерви призвело до рахунку 1:1 на табло.

Під час другої 45-хвилинки одесити зуміли вийти вперед за рахунок гола Зігі Бадібанги, але незабаром вони залишилися в меншості через вилучення Луки Гучека.

Декількома хвилинами пізніше Таллес реалізував пенальті, а вже наприкінці зустрічі Анж-Фредді Плюман приніс Руху виїзну перемогу з рахунком 3:2.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Чорноморець - Рух у чотирнадцятому турі УПЛ:

Чорноморець - Рух 2:3
Голи: Дідик, 29 (аг), Бадібанга, 58 - Пастух, 9, Таллес, 72 (пен.), Плюман, 87.

Чорноморець: Варакута - Єрмаков, Салюк, Гучек, Брагару - Кузик, Васильєв, Шпорн - Бадібанга, Авагімян (Хадіда, 50), Штогрін.

Рух: Герета - Сич, Слюбик, Дідки, Роман - Сапуга, Підгурський (Карабін, 78), Таллес (Рунич, 89) - Квасниця (Притула, 89), Пастух (Плюман, 66), Соломон-Отабор.

Попередження: Салюк, Хадіда, Шпорн - Квасниця, Рунич.

Вилучення: Гучек, 69 (Чорноморець, пряма червона).