Впевнена перемога в контрольному матчі.
2023 г., 16 листопада, 19:04
Збірна України  / uaf.com.ua
Збірна України / uaf.com.ua

У четвер, 16 листопада, збірна України грала контрольний матч проти польської Лехії.

Поєдинок пройшов у Гданську за зачиненими дверима, наша збірна здобувала впевнену перемогу 0:2.

Голами відзначилися Олександр Піхальонок і Єгор Назарина, забивши по м'ячу в кожному з таймів.

Зазначимо, що у складі Лехії з перших хвилин матчу вийшли на поле українці Богдан Сарнавський, Іван Желізко та Максим Хлань.

Нагадаємо, що вже 20 листопада на наш чекає надважливий матч проти збірної Італії. Онлайн трансляція поєдинку Україна - Італія доступна на нашому сайті.