Президент Вереса виступив із заявою щодо відкриття в суді справи про банкрутство

Іван Надєїн запевнив, що діяльності клубу нічого не загрожує.
2023 г., 24 листопада, 15:35
Іван Надєїн / НК Верес
Іван Надєїн / НК Верес

Президент Вереса Іван Надєїн прокоментував інформацію про відкриття у суді провадження про банкрутство.

Голорва "червоно-чорних" пояснив, що клубу нічого не загрожує, а рівненці проходять процедуру врегулювання кредиторської заборгованості.

Читайте також: Суд відкрив провадження про банкрутство Вереса

"Ніякого банкрутства немає. Це нормальний процес, який ніяк не позначиться на житті клубу. Загальноприйнята у світі процедура врегулювання кредиторської заборгованості. Футбол - збиткова справа. Абсолютна більшість українських клубів - збиткові.  

Верес - це публічне акціонерне товариство, яке здає свою аудійовану звітність за міжнародними стандартами. Проходимо комплексний аудит фінзвітності. За три роки діяльності Публічного акціонерного товариства в нас дійсно з’явилася певна заборгованість. Побудували поля. Дійсно, є заборгованість перед підрядником. Але це все врегульовано.

Єдиний законний механізм - процедура, в яку ми зайшли. Це не оголошення банкрутства. А процедура, яка буде врегульована в законний спосіб рішенням суду. Це оздоровлення і відновлення. З цієї процедури ми вийдемо без боргів і це буде позитивним сигналом для наших акціонерів. Ознакою, що ми вміємо відкрито працювати з боргами, а не вирішувати це питання під сукном. Впевнений, вартість наших акцій на біржі лише виросте", - наводить слова Надєїна офіційний сайт Вереса.

Раніше Верес офіційно оголосив, що віцепрезидент клубу В'ячеслав Шевчук залишив свою посаду.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK