Минай - Кривбас 0:1: огляд матчу і результат гри 25.11.2023

Криворіжці піднялися на вершину турнірної таблиці, зрівнявшись за очками з Дніпром-1 та Поліссям.
2023 г., 25 листопада, 15:04
Кривбас обіграв Минай / ФК Кривбас

У суботу, 25 листопада, Минай у рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Кривбас.

Абсолютний аутсайдер чемпіонату у першому поєдинку під керівництвом Желько Любеновича після звільнення Володимира Шарана зазнав мінімальної поразки з рахунком 0:1.

У першому таймі протистояння Кривбас володів перевагою, але так і не зумів втілити її в результат. Проте у другій половині зустрічі підопічним Юрія Вернидуба все ж таки вдалося відкрити рахунок у матчі. На 64-й хвилині Віктор Блізніченко після відскоку у штрафному майданчику сильно пробив під поперечину - Олександр Бандура, хоч і дотягнувся до м'яча, перешкодити взяттю воріт не зміг.

Під кінець зустрічі гості залишилися у меншості після вилучення на 87-й хвилині Юрія Вакулка, але чисельна перевага не допомогла господарям поля уникнути поразки.

Після цієї перемоги Кривбас, набравши 30 очок, піднявся на перший рядок турнірної таблиці УПЛ, маючи однакову кількість балів із Дніпром-1 та Поліссям, але у дніпрян на один зіграний матч менше. Минай залишився на останній позиції з шістьма пунктами в активі.