Дніпро-1 - Чорноморець 5:2 відео голів і найкращих моментів матчу УПЛ 27.11.2023

Дніпровський колектив продовжує лідирувати в УПЛ.
2023 г., 27 листопада, 21:00
Дніпро-1 - Чорноморець / СК Днепр-1

У рамках 15-го туру чемпіонату України Дніпро-1 на своєму полі приймав Чорноморець (5:2).

На старті зустрічі команди обмінялися швидкими голами. Спочатку забив Філіппов, а потім свій момент реалізував Авагімян.

Через кілька хвилин гравець одеського клубу перетворився на антигероя, отримавши пряму червону картку.

Після перерви підопічні Юрія Максимова забили ще чотири рази, а гості відповіли лише раз.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Дніпро-1 - Чорноморець у п'ятнадцятому турі УПЛ:

Дніпро-1 - Чорноморець 5:2
Голи: Філіппов, 16, Адамюк, 49, Лєднєв, 59, Танчик, 90, Мірошніченко, 90+2 - Авагімян, 22, Кузик, 76.

Дніпро-1: Волинець - Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко - Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок (Вітіньо, 78), Лєднєв (Кравець, 82) - Філіппов (Танчик, 46).

Чорноморець: Варакута - Путря, Васильєв, Салюк, Брагару - Кузик, Шпорн (Хадіда, 89), Авагімян - Бадібанга, Ієде (Вакула, 86), Штогрін (Бойчук, 89).

Попередження: Сарапій - Путрия, Бадібанга, Штогрін.

Вилучення: Авагімян, 26 (Чорноморець, пряма червона).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Чорноморець Дніпро-1