Кривбас - Олександрія 2:1: огляд матчу і результат гри 02.12.2023

Криворізька команда наприкінці зустрічі перевернула результат протистояння на свою користь.
2023 г., 2 грудня, 17:15
Кривбас обіграв Олександрію / ФК Кривбас

У суботу, 2 грудня, Кривбас приймав на своєму полі Олександрію в рамках 16-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Юрія Вернидуба, поступаючись у рахунку ще з першого тайму, під кінець поєдинку зуміли вирвати вольову перемогу 2:1.

Команді Руслана Ротаня вдалося засмутити господарів поля після півгодини гри, коли ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Артем Шулянський. Ігрову перевагу криворіжці зуміли втілити в голи ближче до завершення протистояння, коли протягом п'яти хвилин Жан По та Джихад Бізімана перевернули результат на користь своєї команди.

Завдяки цій перемозі Кривбас із 33 очками піднявся на перше місце в турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи Дніпро-1 за додатковими показниками, але у дніпрян на один зіграний матч менше. Олександрія з 13 балами йде на 13 позиції.