Усе найцікавіше сталося в другому таймі.
2023 г., 3 грудня, 17:38
Чорноморець - ЛНЗ / upl.ua

У неділю, 3 грудня, Чорноморець вдома приймав ЛНЗ.

Команди почали матч не дуже активно і практично весь перший тайм пройшов без моментів. Обидві команди намагалися атакувати, але не хотіли розкриватися повністю.

Лише на початку другого тайму гості нарешті відкрили рахунок завдяки точному удару Хобленка. Гравець одразу отримав жовту картку, бо вирішив відсвяткувати взяття воріт знятою футболкою.

Та й рано радів, адже на 75-й хвилині Штогрин зрівняв рахунок після плутанини у штрафному ЛНЗ. Однак Наумець був налаштований на перемогу, самостійно протягнув м'яч і прошив дальній кут воріт повз воротаря, який стояв.

У коменсований час помилився Салюк, Олійник вийшов на ударну і класним ударом закрутив у дальній кут, знявши всі питання про переможця. 1:3, заслужена перемога гостей.