Динамо - Металіст 1925 4:2 відео голів та найкращих моментів матчу УПЛ 07.12.2023

"Біло-сині" впритул наблизилися до зони єврокубків після перемоги над харківським колективом.
2023 г., 7 грудня, 18:53
Динамо - Металіст 1925 / ФК Динамо Киев

У четвер, 7 грудня, у Києві відбувся перенесений матч третього туру Української Прем'єр-ліги між Динамо и Металістом 1925.

Поєдинок вийшов дуже багатим на голи та події. Ще під час першого тайму команди забили на двох чотири голи, постаралися Назар Волошин, який оформив дубль, Владислав Ванат та Владислав Дмитренко. До того ж, за кілька хвилин до свистка на перерву з поля був вилучений Костянтин Бичек.

Харків'яни після перерви навіть у меншості примудрилися скоротити відставання у рахунку зусиллями Андрія Ременюка. Але Максим Дячук на останній хвилині основного часу поставив крапку у матчі.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Динамо - Металіст 1925 у третьому турі УПЛ:

Динамо - Металіст 1925 4:2
Голи: Волошин, 11, 22, Ванат, 34, Дьячук, 90 - Дмитренко, 30, Ременюк, 72

Удари: 20 - 2
Удари у площину: 8 - 0
Атаки: 114 - 66
Володіння м'ячем: 66% - 34%

Динамо Київ: Нещерет - Дубінчак, Сирота, Дячук, Тимчик - Бражко - Кабаєв (Караваєв, 60), Шапаренко (Андрієвський, 59), Буяльський (Царенко, 60), Волошин (Беніто, 90+1) - Ванат (Супряга, 82).

Металіст 1925: Сидоренко - Фаріна, Червак, Є. Ткачук, Капінус - Мартинюк, Габелок (А. Ткачук, 59), Бичек - Дмитренко (Чирук, 76), Сидоров (Борячук, 67), Арі (Ременюк, 58).