Краковія - Зоря 2:0 відео голів та найкращих моментів матчу 26.01.2024

Луганці не змогли обіграти команду, у складі якої ще зовсім недавно грав Євген Коноплянка.
26 січня, 19:43
Краковія - Зоря / ФК Заря

У п'ятницю, 26 січня, луганська Зоря провела перший матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині.

Суперником "чорно-білих" стала польська Краковія, яка здобула перемогу з рахунком 2:0.

Колишня команда Євгена Коноплянки відзначилася по голу у кожному з таймів: на 41-й хвилині забив Міхал Ракоці, а за 15 хвилин до кінця основного часу Патрік Макух встановив остаточний рахунок поєдинку.

До вашої уваги відео всіх голів товариського матчу Краковія - Зоря:

Краковія - Зоря 2:0
Голи: Ракоці, 41, Макух, 75.

Зоря у першому таймі: Сапутін, Бутко, Джордан, Боль, Вантух, Чурко, Мишньов, Кирюханцев, Головкін, Антюх, Герреро.

Зоря у другому таймі: Турбаєвський - Яцик, Боль, Дришлюк, Хахльов, Мічін, Слесар, Бенедюк, Волошин, Горбач, Бугай.

Стартовий склад Краковії: Мадейські, Ярощинські, Сковгард, Гіце, Госконен, Какабадзе, Соколовські, Кнап, Макух, Ракоці, Чельман.

Наступним опонентом луганської Зорі стане польська Ягеллонія. Їхня зустріч відбудеться у середу, 31 січня.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Зоря Луганськ Краковія