Динамо - Пахтакор 5:1 відео голів і найкращих моментів матчу 30.01.2024

До вашої уваги огляд контрольного поєдинку команд під керівництвом легенд "біло-синіх".
30 січня, 19:55
Динамо Шовковського розгромило Пахтакор Шацьких / ФК Динамо Киев

У вівторок, 30 січня, Динамо на навчально-тренувальному зборі в Туреччині провело черговий товариський матч, у якому суперником киян став чинний чемпіон Узбекистану Пахтакор.

Підопічні Олександра Шовковського здобули розгромну перемогу з рахунком 5:1 над узбекистанською командою, яку очолює ще одна легенда "біло-синіх" Максим Шацьких.

У першому таймі Динамо зуміло тричі вразити ворота суперника завдяки дублю Владислава Ваната і голу Беніто, на що Пахтакор відповів одним результативним ударом. У другій половині зустрічі кияни довели рахунок до розгромного зусиллями Антона Царенка та Володимира Бражка.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Динамо - Пахтакор:

Динамо - Пахтакор 5:1

Голи: Ванат, 12 (пен.), 35, Беніто, 44, Царенко, 47, Бражко, 82 - Адхамзода, 41.

Динамо (перший тайм): Нещерет, Гусєв, Попов, Сирота, Дубінчак, Андрієвський, Рамадані, Волошин, Шапаренко, Беніто, Ванат.

Динамо (другий тайм): Моргун, Вівчаренко, Михавко, Дячук, Караваєв, Бражко, Малиш, Царенко, Кабаєв, Діалло, Пономаренко.

Пахтакор (стартовий склад): Павлюченко, Ортікбоєв, Саїтов, Адхамзода, Пазілдінов, Аскаров, Рахматуллаєв, Хамданов, Саїднуруллаєв, Хойдорконов, Черан.