Олександрія вслід за Вересом оголосила про повернення фанів на свої матчі
![](https://isport.ua/i/74/58/01/8/7458018/image_main/eae958ae43cfb16ebc127d18f9ae1a5e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
Вже невдовзі УПЛ повернеться з зимової перерви, яка тривала трохи більше двох місяців.
Повернення чемпіонату України співпаде також з поверненням футбльних вболівальників на трибуни. Вслід за рівненським Вересом про можливість присутності фанів на своїх матчах оголосила Олександрія.
Читайте також: УПЛ: затверджені дати й час початку матчів другого туру, три поєдинки залежать від виступів збірної на Олімпіаді
Клуб з однойменного міста вже відкрив продаж квитків на матч проти Шахтаря, що відбудеться 26 лютого. Пресслужба повідомляє, що на гру зможе прийти до 607 глядачів.
ВІідзначається, що для інвалідів 1 та 2 групи та учасників бойових дій за наявності посвідчення вхід буде безкоштовним. Для дітей до 14 років вхід буде можливим лише у супроводі дорослих.
При купівлі квитка вболівальникам також надають план евакуації та перелік додаткових засобів безпеки.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!