Металіст-1925 - Динамо 2:4: огляд матчу та результат гри 25.02.2024

Кияни змогли здобути вольову перемогу.
25 лютого, 17:27
Металіст-1925 - Динамо / УПЛ

У неділю, 25 лютого, в рамках 18-го туру УПЛ "Металіст-1925" зустрічався з Динамо. Матч завершився перемогою гостьової команди з рахунком 4:2.

Вже на п'ятій хвилині харківський клуб вийшов вперед завдяки шедевральному голу від колишнього гравця киян Дениса Гармаша.

Цей розклад змусив гостей залишити всі сили на відновлення паритету. Владислав Кабаєв відзначився на 43 хвилині.

У другій половині гри Владислав Ванат вивів Динамо вперед, проте на цьому кияни не закінчили свій парад голів. За кілька хвилин Віталій Буяльський збільшив перевагу своєї команди.

На 72-й хвилині Реймонд Овусу скоротив відставання, проте Ванат відновив різницю у два м'ячі. Цей результат зберігся до фінального свистка.