Дніпро-1 - Рух 0:1: огляд матчу та результат гри 08.03.2024

Команда Юрія Максимова зазнала поразки, яка потім може відгукнутися за підсумками сезону.
8 березня, 17:10
Дніпро-1 - Рух / УПЛ

У п'ятницю, 8 березня, програму 20-го туру Української Прем'єр-ліги підхопили Дніпро-1 та Рух.

Цей поєдинок вийшов дуже довгим: стартувавши о 13:00, він тричі переривався через повітряну тривогу. Тому гравці мали повно часу на відпочинок, але ігровий тонус збивався.

Старт матчу подарував перший та єдиний гол, який на свій рахунок записав Едуард Сарапій. Але дніпрянин відзначився не в тих воротах.

На 5-й хвилині Анж-Фредді Плюман виконав подачу з кутового, а Юрій Клімчук на ближній штанзі підбив м'яч, який влучив у Сарапія і полетів у ворота.

Євген Волинець не встиг вибити м'яч, який вже після рикошету від штанги все ж таки перетнув лінію воріт.

Господарі поля намагалися врятуватися, особливо небезпечні моменти сталися у другому таймі, але пробити Дмитра Ледвія їм так і не вдалося.

У результаті Дніпро-1 зазнав прикрої ​​поразки, що не може не радувати його суперників по чемпіонській гонці. Рух у свою чергу наздогнав за очками Полісся, яке йде п'ятим.