Шахтар - Колос 3:2: огляд матчу та результат гри 08.03.2024

Дубль новачка "гірників" Кевіна приніс команді три очки та перше місце чемпіонату України.
8 березня, 20:06
Шахтар - Колос / УПЛ

У п'ятницю, 8 березня, у Львові відбувся останній матч другого ігрового дня 20 туру Української Прем'єр-ліги, в якому Колос приїхав у гості до Шахтаря.

На старті поєдинку підопічним Ярослава Вишняка вдалося шокувати суперника, забивши швидкий гол - результативний удар опинився на рахунку Олега Ільїна.

Однак це лише розлютило "гірників", які почали штурмувати ворота Кирила Фесюна. І якщо у першому таймі гості зуміли відбитися, то одразу після перерви вони досить швидко пропустили.

У перерві Маріно Пушич зробив дві заміни, випустивши Кевіна та Лассіну Траоре. І саме цей дует забив усі голи у другому таймі.

Причому бразилець записав на свій рахунок дебютний гол всього через чотири хвилини після своєї появи на полі. А на 65-й хвилині Траоре вивів Шахтар уперед.

Але навіть на цьому "помаранчево-чорні" не зупинилися, адже на останніх хвилинах основного часу Кевін оформив дубль.

На все це подивився Траоре, і теж захотів зробити дубль. І він це зробив, ось тільки проблема полягала в тому, що він забив свій другий м'яч у власні ворота.

І навіть незважаючи на це, Шахтар здобув перемогу з рахунком 3:2, яка вивела його на перший рядок таблиці УПЛ. Колос же залишився восьмим із 24 очками в активі.