Чорноморець - Ворскла 0:1: огляд матчу і результат гри 09.03.2024

Гол Бацули на передостанній хвилині основного часу приніс полтавській команді три очки.
9 березня, 15:04
Ворскла обіграла Чорноморець / ФК Ворскла

У суботу, 9 березня, Чорноморець у рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Ворсклу.

Переможцями із протистояння середняків чемпіонату вийшли полтавці, обігравши суперника з рахунком 1:0.

Першого та єдиного взяття воріт у матчі довелося чекати до передостанньої хвилини основного часу, коли Андрій Бацула, виконуючи навіс на дальню стійку, організував результативний удар, перекинувши голкіпера.

Наразі Ворскла посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 29 очок. Чорноморець із 23 балами розташувався на десятому рядку.