Претендент на гол сезону: Гравець Оболоні відзначився шикарним "пострілом" в ворота Полісся

Руслан Черненко чудово скористався помилкою суперника.
16 березня, 16:27
Руслан Черненко

У рамках 21-го туру чемпіоната України Оболонь на власному полі зустрічається з Поліссям.

Старт поєдинку вийшов дуже насиченим на події. Вже на 2-й хвилині гості залишились в меншості після того, як Сергій Чоботенко отримав пряму червону картку за фол останньої надії на Єгорові Прокопенку, а вже на 9-й хвилині в Оболоні виникла перевага не тільки в чисельності, а й в рахунку.

Один з гравців Полісся невдало виніс м'яч з власного штрафного, чим скористався Руслан Черненко, який неймовірним "пострілом" пробив у верхній кут воріт Дениса Бойко.

Зазначимо, що на момент написання новини в матчі триває перерва. Рахунок - 1:0 на користь Оболоні.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Полісся Оболонь