Олімпійська збірна України зазнала поразки у спарингу з японцями

Підопічні Руслана Ротаня дозволили супернику двічі вразити свої ворота.
25 березня, 14:14
Українці поступилися японцям / Getty Images

У понеділок, 25 березня, олімпійська збірна України U-23 провела в гостях спаринг із командою Японії U-23.

Матч відбувся у японському місті Кітакюсю, префектура Фукуока.

Підопічні Руслана Ротаня у контрольному поєдинку в рамках підготовки до футбольного турніру літньої Олімпіади-2024 зазнали поразки з рахунком 0:2.

У першому таймі японці виглядали гостріше, проте не змогли реалізувати свої моменти. Утім, результат азійська збірна зробила у другій половині зустрічі, а рахунок у протистоянні відкрила практично відразу після перерви.

На 48-й хвилині гравець японської команди перевів подачу з кутового на дальню стійку, де м'яч відскочивши від голови Кейна Сато, опинився у воротах. Остаточний результат зустрічі на 76-й хвилині встановив Сатоші Танака, який після низки помилок в українців точно пробив у нижній кут із меж карного майданчика.

Японія U-23 - Україна U-23 2:0

Голи: Сато, 48, Танака, 76

Японія U-23: Кокубо, Охата (Учіно, 85), Баба, Секіне, Сузукі, Ямада (Хіракава, 46), Сато (Комі, 78), Д. Фудзіта, Мацукі (Венака, 78), Сомено (Хосоя, 46), Аракі (Танака, 67)

Україна U-23: Фесюн (Єрмаков, 60), Боль (Фарина, 46), Дідик (Дячук, 60), Мартинюк, Сич (Маценко, 71), Назаренко (Федор, 71), Сігеєв, Шостак (Кулієв, 46), Шулянський (Кащук, 60), Желізко, Кухаревич (Кулаковський, 71).

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати матчів збірної України на Олімпіаді-2024.